60 108 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна PRIME LIGHT GOLD Колекція поєднує в собі столичний стиль і сучасні технологічні рішення. Prime Light Gold має вишукані золоті деталі та характерну розсувну систему, яка забезпечує плавне відкривання дверей. Використання інноваційного механізму позбавляє від необхідності встановлення нижньої гусениці. Завдяки цьому Prime Light Gold є поєднанням досконалого дизайну та ергономічної якості виготовлення. Елементи кріплення кабіни до стінок душової виготовлені з високоякісного металу. Колекція Prime Light Gold - це сімейство душових кабін і дверей з ніжним глянцем. Переваги душової кабіни Prime Light Gold: Деталі колекції Prime Light Gold ідеально поєднуються з інтер'єром ванної кімнати в гламурному стилі. Вони надають ванній кімнаті столичний стиль, заснований на новітніх технологічних рішеннях. Мінімалістична бігова доріжка має інноваційну розсувну систему, яка забезпечує плавне відкривання дверей. Система має чохол, який захищає їх від випадання в незакріпленому стані. Синергія якості та комфорту. Двостороння ручка обтічної форми забезпечує комфортне використання виробу. Завдяки сучасному дизайну виконує декоративну функцію. Деталь гармонійно поєднується з нижнім краєм дверей, що забезпечує її комфорт і якість. Оснащення кабін цією системою полегшує їх монтаж і обслуговування. Інноваційна система швидкого монтажу Завдяки використанню спеціальних гаків з’єднання направляючої кабіни з профілями стін відбувається надзвичайно швидко. Елементи постійно з'єднані один з одним, без ризику випадкового роз'єднання. Крім того, для регулювання стіни не потрібно використовувати шурупи з внутрішньої сторони стінових профілів. ЗАХИСНЕ ПОКРИТТЯ ACTIVE SHIELDМи оснастили наші вироби зручним технологічним рішенням - покриттям Active Shield, яке значно полегшує повсякденну роботу. Це сучасне покриття, яке захищає скло душової кабіни від забруднень накипом і залишками косметики. Душова кабіна Prime Light Gold двері права 110 см + бічна стінка 100 см CLEAN GLASS ACTIVE SHIELD 6 МОЖІВ ДЛЯ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАМОВЛЕННЯ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | Prime Light Gold |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |