


59 654 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
НОВИНКА! Серія: Reflexa Black
ПЛАТИНОВА ЛІНІЯ
кабіна квадратної та прямокутної форми, двері душової кабіни на одинарних петлях, що відкриваються назовні, безпечне загартоване скло товщиною 6 мм, покрите покриттям Active Shield - стандартно: має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а просто стікають. Щоб насолоджуватися перевагами покриття Active Shield протягом тривалого часу, просто промивайте скло водою після кожного купання
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
* ПРИМІТКА (зверніть увагу на розміри, наведені вище, це розміри зовнішньої сторони профілю відповідно до технічного креслення). Розмір осі скла для кабіни 100x80 см становитиме 98x78 (+-5 мм)
Душова кабіна доступна в правій або лівій версії (після покупки виберіть відповідну версію на основі технічних креслень, як зазначено вище)
МІЦНІСТЬ ТА СТАБІЛЬНІСТЬ
Деталь, яка поєднує функціональність і елегантність. Міцно прилягайте виріб до стіни, зберігаючи мінімалістичний характер колекції.
ЕРГОНОМІЯ ТА СТИЛЬ
Двостороння ручка ергономічної форми, що забезпечує комфортне використання виробу. Сильний дизайн підкреслює сучасний декор ванної кімнати.
Запобігає капанню води з дверей кабіни на підлогу. Жолоб – це естетична планка, яка монтується на нижній край дверей кабіни.
Петлі врівень зі скляною панеллю доповнюють елегантний дизайн колекції. Гладка однорідна поверхня виробу дозволяє легко підтримувати його в чистоті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 80 cm |
| Мoдель | Reflexa Black |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |