



59 371 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.



НОВА душова кабіна SOLEO BLACK з чорними елементами — ідеальне рішення для людей, які цінують мінімальну форму з ідеальною обробкою. Матові чорні аксесуари стануть ідеальним контрастом до хромовано-білої обробки будь-якої ванної кімнати. Незвичайна елегантність серії New Trendy NEW SOLEO BLACK є квінтесенцією розкоші. КАБІНА ДОСТУПНА В ПРАВОМУ ТА ЛІВОБОРНОМУ ВЕРСІЇ (після покупки виберіть відповідний варіант на основі технічних креслень)

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi składane |