Доставка зі складу 5-10 днів.
правий варіант - як на картинках
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнено делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Розміри до зовнішнього краю профілю:
Діапазон регулювання A 108,5-110 см
Розмір B 87,5-89 см
Розмір C 21 см
Розмір D 23,5 см
Розмір W 63
Висота H 200 см
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
Можливість установки:
- для душового піддону
- на підлозі ПРИМІТКА при установці на підлозі розміри кабіни по осі скла менші і становлять 107,5x87,5 з регулюванням +-2 мм
Можливо замовити кабіну будь-якого розміру за індивідуальною ціною.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип введення | Drzwi uchylne |