61 392 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.


Серія Furo пропонує безпрецедентну якість серед розсувних душових кабін. Завдяки відмові від верхньої направляючої та розміщенню дверей на роликах кабіна набула надзвичайної елегантності, легкості та прозорості. Ролики розташовані врівень зі склом зсередини, що полегшує утримання салону в чистоті. Під час відкривання двері переміщуються перед нерухомим сегментом, створюючи просторий і зручний вхід.
Покриття EasyClean® — це невидимий неозброєним оком захисний полімерний шар, який наноситься під час обробки скла. Має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а стікають, не залишаючи слідів.
Під час нанесення шар EasyClean® створює постійний зв’язок із кремнієм, який містить скло, стаючи частиною скляної поверхні. Створене таким чином покриття є міцним, і цим воно відрізняється від доступних на ринку просочень для скла, які забезпечують лише короткочасний захист.
На жаль, під впливом води та миючих засобів ефективність покриття (особливо його гідрофобні властивості) поступово знижується, тому ми рекомендуємо раз на 6 місяців використовувати EasyClean® Glass Protector, який оновлює захисний шар.

Ергономічна ручка

Система кріплення до стіни з використанням профілів, що дозволяють вирівнювати кривизну стіни до 10 мм

Стабілізуюча ручка з інноваційною системою, яка уповільнює рух дверей

Ролики з плавною системою регулювання

Накладка на пороги, стійка до подряпин

Крило, інтегроване з пороговою планкою

Ролики врівень зі склом полегшують утримання кабіни в чистоті

Клінер - практичний аксесуар, який полегшує прибирання

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Furro Black KDD |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 8 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi suwane |