59 024 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Душова кабіна Essenza Pro White KDJ прямокутна 110x70x200 см від:
Предметом продажу є прямокутна душова кабіна Essenza Pro White KDJ 110х70х200 см з прозорим склом, дверцятами на петлях, без піддону.
Дверне полотно 110 см, стіна 70 см. Кабіна доступна в лівій або правій версії.
Серію Essenza Pro White вирізняють делікатні елементи в модному білому кольорі. Завдяки кріпленню до стіни за допомогою хомутів або вузьких ущільнювальних профілів, а також увазі до акуратності та естетичності виконання вироби з цієї серії стануть обов’язковим атрибутом сучасної ванної кімнати.
Наведене вище фото лише для попереднього перегляду. Він не відповідає фактичним розмірам кабіни.
Фото вгорі ліворуч показує ліву версію кабіни, а фотографія поруч показує праву версію кабіни. Після покупки повідомте нам про обрану версію кабіни (ліву чи праву).
Переваги кабіни Essenza Pro White KDJ:
Прозоре скло:
На фотографії нижче зліва показано елегантні білі деталі. Посередині видно механізм, який піднімає і опускає двері. З правого боку розташована петля врівень зі склом, що полегшує очищення.
На фото нижче зліва показана система затискачів з ущільнювальним профілем. Однак праворуч можна побачити систему пряжок без ущільнювального профілю.
Скло вкрите покриттям EasyClean, що полегшує утримання салону в чистоті. Завдяки покриттю EasyClean менше бруду осідає на скляній поверхні, і її легше видалити.
Технічне креслення:
Стандартні кабіни призначені для установки на душовий піддон певних розмірів, і ці розміри вказані в назві кабіни або її частини. Фактичні габаритні розміри кабіни трохи менше номінальних розмірів, вказаних у назві артикула. Якщо ви плануєте встановити кабіну прямо на підлогу, зверніть увагу на габаритні розміри (X1, X2) і розміри до осі скла (Y1, Y2), які вказані на технічному кресленні.
Додатково оплачуються опції:
Душова кабіна Essenza Pro White KDJ з ущільнювальним профілем.
Душова кабіна Essenza Pro White KDJ без ущільнювального профілю.
Ми пропонуємо душові кабіни, двері для перегородок, конструкції для ванн, душові піддони, душові піддони під плитку та лінійні водостоки від Radaway.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Radaway |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Radaway |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |
| Товщина скла/панелі | 6 mm |