Доставка зі складу 5-10 днів.
лівий варіант - як на фото
Надзвичайно простий, але цікавий дизайн виробу забезпечує його цікавий зовнішній вигляд, доповнений високоякісними матеріалами та виготовленням. Загартоване скло доповнюється делікатними, але стійкими профілями та елегантним кронштейном.
Фактичні розміри до зовнішнього краю куба стіни:
Діапазон регулювання A 79,2-80,2 см
Розмір B 69,2-70,2 см
Розмір C 23,5 см
Розмір Ш 53 см
Висота H 200 см
Особливості продукту:
Покриття Active Shield - стандарт
має гідрофобні властивості, завдяки яким краплі води не затримуються на поверхні скла, а просто стікають, не за
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 80 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |