57 297 ₴
Доставка зі складу 5-10 днів.
Виготовлення кабіни під замовлення
Двері кабіни відкриваються назовні та всередину. Колонна петля, яка використовується в НОВИХ дверях SOLEO, забезпечує надзвичайно широкий вхід
Фактичні розміри, виміряні до зовнішнього краю профілю:
Діапазон A 99-100,5 см
Діапазон B 99-100,5 см
Розмір C 46,5 см
Розмір D 46,5 см
Розмір E 70 см
Розмір H 195 см
Радіус 550 мм
Сріблясте хромоване
Можливість установки:
* на душовому піддоні
* На підлозі ПРИМІТКА: розмір від плиткової стіни до скляної осі (віконної осі) менший, а для кабіни 100x100 він становить 98,5x98,5 з регулюванням +/- 5 мм
Прозоре безпечне загартоване скло 6 мм
Покриття від обростання ActivShield полегшує утримання салону в чистоті
Покриття Active Shield - стандарт
1. Скло без захисного покриття
скляна поверхня без просочення затримує краплі води, а разом з ними і всі забруднення, такі як накип і відкладення від косметики для купання
2. Скло із захисним покриттям - в салон пропонується
На скляній поверхні, захищеній гідрофобним захисним покриттям, молекули води не зупиняються, вільно течуть і не залишають відкладень накипу
Елегантні сріблясті профілі, що дозволяють вирівняти вигини стін.
Профільна петля з функцією підйому, відкривається назовні та всередину.
Магнітні пломби включені.
Порогова планка, що забезпечує додатковий захист від протікання води.
Срібна діагональна дужка
Встановлення з пороговою планкою або без
Порогова планка для душової кабіни є елементом, який допомагає зберегти герметичність, але її встановлення не є обов’язковим. Якщо ви вибрали варіант установки без планки, використовуйте нижній ущільнювач дверей з подовженою планкою, щоб не було зазору між дверима та підлогою
Сріблясті округлі ручки ідеально відповідають формі дверей, завдяки чому виріб ідеально виглядає як у традиційних, так і в сучасних ванних кімнатах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | New Trendy |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 100 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Марка | New Trendy |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |