Доставка зі складу 5-10 днів.
Напівкругла кабіна KERMI OSIA Покриття KermiClean Спеціальний метод обробки поверхні, при якому склопакет покривається додатковим шаром, який запобігає осіданню крапель води та будь-якого бруду. Скло з покриттям полегшує утримання душової стінки в чистоті, але не звільняє від необхідності її мити. Крім того, він також забезпечує найвищий рівень гігієни, оскільки гідрофобний шар запобігає розмноженню бактерій і мікробів. Гарантія Виробник надає гарантію на товар 2 роки. Гарантована наявність запчастин протягом 20 років після зняття моделі з виробництва. Основні характеристики: - колір профілю: сріблястий глянець - тип: напівкруглий - наповнення: прозоре скло - тип дверей: відкривання - монтаж: на піддон - покриття KermiClean - частково обрамлений, двостулковий з двома нерухомими полями - два стабілізатори OSIA всередині кабіни - настінний профіль з регульованою - магнітною стрічкою та ущільнювальними профілями по всій висоті стіни - горизонтальний желобоподібний ущільнювач - хромовані петлі та ручки - петлі з підйомним механізмом Технічні дані: - діапазон регулювання ширини: 885-910 мм - висота: 2000 мм - ширина входу: 855 мм - ширина фіксованого поля: 252-277 мм - загартоване скло: 5 мм У набір входить комплект збірки. Без душового піддону, який потрібно купувати окремо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 90 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 90 cm |
| Мoдель | Osia OS E55 |
| Марка | Kermi |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 5 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |