Доставка зі складу 5-10 днів.
Прямокутна душова кабіна MANHATTAN з розпашними дверима, 110 х 70 см, хром / прозора (CRTR) Код товару: MH1170CRTR
Загартоване скло з інноваційним покриттям 3M™EASY CLEAN захищає скло від накопичення води та бруду та значно полегшує очищення.
Завдяки системі DUAL MOUNT двері кабіни можна встановити як з правого, так і з лівого боку.
На продукт поширюється 5-річна гарантія.
Технічні характеристики
Бренд OMNIRES — це польська компанія з глобальним охопленням, яка вже понад 30 років поєднує інновації з пристрастю до хорошого, свідомого дизайну. Пропозиція компанії включає широкий асортимент ванної та кухонної арматури, ванн, умивальників, унітазів, душових піддонів, душових кабін, а також меблів та аксесуарів для ванних кімнат у широкому діапазоні стилів, кольорів та оздоблення. Продукція бренду створюється у співпраці з відомими польськими та іноземними дизайнерами, з увагою до кожної деталі та з використанням матер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Omnires |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довша сторона | 110 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Коротка сторона | 70 cm |
| Марка | Omnires |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Drzwi uchylne |