Доставка зі складу 5-10 днів.
Кабіна зліва, розсувна за допомогою фіксованого елемента
Діапазон регулювання A 975-1000 мм
Ширина нерухомої частини 458-483мм
Ширина ковзання дверного елемента 506мм
Профілі: глянцеве срібло
Висота 200 см
for glass — ідеальне рішення, якщо вам не потрібно працювати. Спеціальна обробка поверхні запобігає осіданню крапель води, залишків мила, бруду та каміння. Це також стосується мікробів і бактерій. Звичайно, це не засіб, який повністю замінює прибирання. Однак це значно скорочує необхідний час. Покриття працює так само, як антипригарне покриття на сковороді. Додатковою перевагою є те, що ви використовуєте менше засобів для чищення, водночас заощаджуючи гроші та довкілля.
Гартоване скло 6 мм з випаленим антисолевим покриттям
З опорою на стіну
Діапазон регулювання на стіновому профілі 25 мм
Елементи розсувних дверей з механізмом Soft-Close для плавного відкривання та закривання нахилені всередину, що значно полегшує прибирання
Ущільнювальні профілі та горизонтальний ущільнювач у формі жолоба
Профілі виготовлені з анодованого алюмінію, ручки виготовлені з металу найвищої якості.
Високоякісні розсувні ролики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kermi |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Довгий бік | 100 cm |
| Коротка сторона | 100 cm |
| Мoдель | Nica NI J2 |
| Марка | Kermi |
| Скло/скляне оздоблення | Przezroczyste |
| Скло/товщина скла | 6 mm |
| Тип | Bez brodzika |
| Тип входу | Walk-in |