Доставка со склада 5-10 дней.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Długość przewodu | 2,5 m |
| Informacje dodatkowe | Regulacja obrotów |
| Maksymalna prędkość obrotowa (RPM) | 25000 |
| Moc | 400 W |
| Napięcie | 230 V |
| Rodzaj | Szlifierki proste |
| System mocowania materiału ściernego | Mocowanie na rzepy |
| Waga | 2 kg |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Średnica ruchu oscylacyjnego (mm) | 1 |
| Średnica tarczy | 115 mm |
| Гарантийный срок (мес) | 12 |
| Марка | Makita |